Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Показано з 1 по 16 із 21 (2 сторінок)
Планшети завдяки зручності використання та компактності у багатьох випадках просто незамінні. Але для їх повноцінної роботи необхідна наявність джерела живлення. Вбудований акумулятор має свій ресурс, який часто закінчується раніше, ніж гаджет стане морально застарілим. У цьому випадку встановлення нового акумулятора дозволить знову використовувати планшет в повній мірі. Замінювати акумулятори для планшетів нескладно. При оптовому закупівлі важливо вибрати ті моделі, на які існує стійкий попит.

Чому вигідно міняти акумулятори для планшетів

При купівлі планшета користувач отримує можливість використовувати повністю справний акумулятор, який забезпечує максимальний рівень автономії. Однак з часом стан акумулятора погіршується, і виникає питання про заміну. При негайній заміні власник гаджета може скористатися перевагами:
 • Повністю працюючий акумулятор, здатний забезпечити максимальний рівень автономії.
 • Підвищений рівень безпеки та повна справність планшета. Адже з часом від ресурсу акумулятора відбуваються хімічні процеси, які можуть призвести до порушення форми батареї та витікання шкідливих для людини та техніки речовин. Користуватися застарілим акумулятором небезпечно. 
 • Оскільки новий акумулятор надає достатньо енергії для планшета, він забезпечує повну працездатність гаджета.
 • Швидкість заряджання у оновленому акумуляторі вища порівняно з тим, який працював тривалий час.
Придбати якісні АКБ за доступними цінами ви можете в нашому інтернет-магазині IDMobile. 

Особливості акумуляторів

Раніше всеосяжно використовувалися нікель-кадмієві батареї. Вони відрізняються тим, що здатні повноцінно працювати в умовах низьких температур, чого не можна сказати про літій-іонні батареї. Ще однією перевагою є їхня низька вартість. Нікель-магнієві акумулятори мають значно більшу потужність порівняно з нікель-кадмієвими. На відміну від останніх вони позбавлені ефекту "пам'яті" і мають значно більший термін служби. Найбільш поширеними сьогодні вважаються літій-іонні акумулятори. Вони мають такі переваги:
 • Тривалий термін служби. Перезарядки акумулятора лише незначно зменшують його ємність.
 • Компактність. Для розміщення акумуляторної батареї потрібна мінімальна кількість місця.
 • Існують моделі, які виготовлені в пластичній або гнучкій формі.
 • Відносно великий температурний діапазон використання. Більшість пристроїв можуть працювати при температурах від –20 до +40 градусів.
 • Акумуляторні батареї нормально працюють як при повній, так і при частковій підзарядці.
Літій-полімерні акумулятори за своїми властивостями в значній мірі аналогічні літій-іонним. Вони також мають великий термін служби і легко переносять часткову перезарядку. Виділяють наступні види таких пристроїв:
 • Знімні акумулятори можна витягнути або встановити на місце. За необхідності їх легко міняти самостійно. Вони переважно використовуються в різних телефонах та смартфонах.
 • Незнімні самостійно міняти не вийде. Щоб це зробити, знадобиться звернутися в сервісну майстерню.

Якісні акумулятори для планшетів оптом на сайті IDMobile

Ми пропонуємо купити акумулятори для планшетів оптом за вигідними цінами. Якщо є ускладнення при виборі моделей, які потрібно включити в товарну партію, наші фахівці проконсультують і допоможуть скласти замовлення таким чином, щоб на обрані товари був забезпечений попит. Наш інтернет-магазин співпрацює з тими постачальниками, у кого якість товарів виключно висока. Широкий асортимент дозволяє замовнику вибрати потрібні йому моделі. Ми надаємо можливість скористатися різними способами оплати – переказом на карту чи за реквізитами розрахункового рахунку.  За бажання клієнтів ми самостійно складаємо товарні партії з урахуванням ринкових тенденцій та відповідно до їхніх вимог. Поповнення запасів роздрібного продавця може відбуватися в автоматичному режимі. На проданий товар надається гарантія. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України.