Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003865

Power Bank TX10 10000mAh

6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003597

Power Bank SOLAR 10000mAh

6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
Щоб ваш гаджет завжди був заряджений, корисно мати при собі портативний акумулятор (пауербанк). Навіть при інтенсивному використанні телефону, навушників чи інших пристроїв можна не боятися, що розрядиться акумулятор. На сайті IDMobile продаються моделі з різними розмірами та ємністю. Якщо купити пауербанки оптом, можна бути впевненим у високому попиті на ці пристрої.

Чи вигідно купити повербанк оптом

Сучасні гаджети мають безліч корисних функцій і забезпечують високу якість роботи. Але цим можна користуватися лише до тих пір, поки в акумуляторі є заряд. Час роботи з смартфоном суттєво скорочується при його інтенсивному використанні. У власників пристроїв з не новим акумулятором цей запас буде ще менший. З іншого боку, маючи повністю заряджений пауербанк при собі, можна використовувати свій пристрій протягом багатьох днів. Якщо придбати powerbank оптом, то буде вигідно включити в партію товари різних типів. Це дозволить кожному покупцеві знайти те, що йому потрібно.

Різні види пауербанків

Коли покупець купляє павербанк для свого гаджета, він намагається враховувати характеристики, які найкраще відповідають його потребам. Їх можна розділити наступним чином:
  • Малоємкі пристрої на 2000-3000 мАг. Вони найбільш компактні. Іноді їх виготовляють у вигляді брелоків для ключів. Ці акумулятори відрізняються дешевизною і часто не мають можливості проведення прискореної зарядки. Можуть врятувати у випадку, коли розрядка сталася неочікувано.
  • Повербанки ємністю 4000-8000 мАг допоможуть значно подовжити час роботи смартфона. З їх допомогою можна зробити одне або дві повні зарядки. З причини малих розмірів і невеликої ваги їх зручно носити при собі.
  • Зовнішні акумулятори, розраховані на 9000-15000 мАг, користуються найбільшим попитом. В більшості випадків обладнані функцією швидкої зарядки.
  • Моделі з 16-30 тис. мАг мають більший розмір. Їх можна використовувати не лише для живлення смартфонів, а й для зарядки ноутбуків.
  • Зовнішні акумулятори ємністю 31 000 мАг – найважчі і найбільші. Такі пауербанки, як правило, обладнані всіма необхідними додатковими функціями. У них може бути реалізована не лише функція швидкої зарядки, але і, наприклад, додаткові роз'єми на 12 В або 220 В. У деяких є можливість заряджатися від сонячної батареї.
Якщо в товарній партії пауэрбанків оптом є представники різних категорій пристроїв, це допоможе знайти підходящі акумулятори більшій кількості покупців.

Як вибрати

Щоб купити повербанк оптом, потрібно правильно вибрати пристрої, які будуть користуватися найбільшим попитом. Для цього потрібно включити до замовлення моделі, які мають різну потужність та обладнані функціями, які необхідні покупцям. При виборі підходящих моделей:
  • Потрібно визначити, яким користувачам буде потрібен той чи інший варіант. Для кожної категорії ЦА необхідно продумати, яка ціна, потужність, додаткові функції, вага і розміри підійдуть найкраще.
  • Треба уважно ознайомитися з технічною документацією для кожної моделі.
  • Слід враховувати наявність і кількість живильних роз'ємів. USB-A, micro-USB, Type-C – основні і найбільш популярні.
  • У технічній документації вказують струм і напругу, які використовуються при зарядці гаджетів. Вони повинні відповідати тому типу пристроїв, для яких їх будуть купувати. Наприклад, для смартфона і ноутбука вимоги різняться.
  • Треба пам'ятати, що покупці куплятимуть powerbank для різних пристроїв. Це може бути не лише смартфон чи планшет, а й також відеокамера чи фотокамера. Тому в асортименті повинні бути моделі для таких гаджетів.

Чому купити powerbank оптом вигідно у нас

Ми пропонуємо вигідні умови для закупівлі партій товару. Клієнт може обрати найзручніший для нього спосіб оплати. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України Новою поштою, Інтаймом, Автолюксом та іншими поштовими службами. Наша компанія підібрала широкий асортимент різних моделей пауэрбанків з різною ємністю. Спеціалісти компанії IDMobile за потреби допоможуть підібрати техніку для вас з урахуванням ринкових тенденцій та поточного наповнення каталога. Ми продаємо товари лише від перевірених постачальників, які забезпечують відмінну якість своїх повербанків. Наша компанія пропонує різноманітні вигідні бонуси без збільшення ціни замовлення. На всі товари надається гарантія.