Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003924

USB Lamp Tube

6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003878

Ліхтарик 7911 LED

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003777

Ліхтарик DP-7102

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003778

Ліхтарик DP-7104

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003780

Ліхтарик DP-7111B

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003776

Ліхтарик DP-713C

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003779

Ліхтарик DP-714C

6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003781

Ліхтарик DP-715C

6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
Код: 00-00003964

Ліхтарик JY-258E

6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Stock
6 моделей
1 дизайн
Показано з 1 по 16 із 23 (2 сторінок)
У IDMobile ви можете придбати ліхтарики оптом, які відповідають різним потребам ваших клієнтів. Розуміння поточних тенденцій ринку та надання широкого вибору продукції - ключові аспекти раціонального підходу до бізнесу. Ми прагнемо забезпечити вас якісними товарами, які сприятимуть успішному розвитку вашого бізнесу, задовольняючи попит на сучасні, надійні та функціональні продукти.

Поточні тенденції ринку ліхтариків

Сучасний ринок портативних ліхтарів продовжує розвиватися, відображаючи нові технологічні досягнення та змінюючіться потреби користувачів. Зараз особливою популярністю користуються такі типи ліхтариків:
 • Багатофункціональні. Поєднують в собі різні функції - освітлювальний пристрій, зарядний пристрій та аварійний сигнал. У сучасних реаліях вони стають все більш популярними. Вони ідеально підходять для екстрених ситуацій та віддалених подорожей.
 • Екологічні ліхтарики з можливістю заряджання від сонячних батарей або механічним приводом набирають популярність серед освідомлених споживачів.
 • Клієнти також віддають перевагу невеликим за розміром ліхтарикам, які, тим не менше, забезпечують яскраве і далеке світло.
У нас ви можете купити оптом ліхтарики, які користуються особливим попитом на ринку, враховуючи вподобання ваших потенційних клієнтів.

Рекомендації для наповнення асортименту

Для успішних продажів важливо мати в асортименті ліхтарики, які не тільки користуються популярністю, але і відповідають різним вимогам та вподобанням клієнтів. Для цього необхідно дотримуватися різноманітності:
 • Для щоденного використання. Варто купити такий ліхтарик оптом, адже невеликі та недорогі моделі ідеально підходять для дому, роботи, дрібних справ в гаражі або по господарству.
 • Професійні освітлювальні пристрої. Потрібно розглядати варіант купити оптом ліхтарики з підвищеною міцністю та додатковими функціями. Ними цікавляться представники спеціалізованих професій - будівельники, рятувальники, мисливці.
 • Для активного відпочинку. Водонепроникні та ударостійкі моделі для кемпінгу, пішохідних та велосипедних походів завжди залишаються популярними.
Отже, підтримання актуального та різноманітного асортименту дозволить вам задовольнити запити широкого кола клієнтів та збільшити продажі. А інтернет-магазин IDMobile пропонує вигідні умови для того, щоб купити ліхтарики оптом.

Які ліхтарики можна купити оптом на сайті IDMobile

Наш каталог представляє широкий вибір опта ліхтариків для покупки:
 • USB-пристрої. Ідеально підходять для сучасного користувача завдяки зручності заряджання від USB-портів та портативності. Вони відомі своєю ефективністю, довговічністю та яскравим рівномірним світлом. Чудово допомагають в активному відпочинку та в професійних заняттях.
 • Ліхтарі-світильники універсальні і можуть служити як настільною лампою, так і переносним пристроєм. Підходять для домашнього використання, читання та роботи в майстерні.
 • Пристрої для далекого освітлення віддалених об'єктів, з потужними лінзами, підходять для спелеології та пошукових операцій.
 • Ліхтарі-прожектори призначені для освітлення великих площ. Популярні серед любителів нічного риболовства, мисливства та кемпінгу завдяки потужності та дальності освітлення.
 • Тактичні пристрої, створені для екстремальних умов. Відрізняються міцністю, водонепроникністю та різноманіттям режимів освітлення. Користуються попитом у військових та любителів активного відпочинку.
 • Варто розглянути також купивлю ліхтарика оптом для читання. Пристрій забезпечує м'яке і розсіяне освітлення. Компактний і легко кріпиться до книг і електронних пристроїв.
Купуючи оптом ліхтарик, ви економите кошти завдяки нашим конкурентоспроможним цінам. Ми пропонуємо лише перевірені та надійні пристрої, гарантуємо високу якість та довговічність продукції. Зробіть замовлення прямо зараз, щоб вигідно купити ліхтарики оптом.